Kosmetyki wegańskie Fridge – siła naturalnej, roślinnej pielęgnacji

Koncepcja weganizmu opiera się nie tylko na unikaniu jedzenia mięsa oraz rezygnacji z produktów pochodzenia zwierzęcego. To swoisty styl świadomego życia, w którym zwracamy szczególną uwagę na wszystkie używane przez siebie produkty, w tym także na kosmetyki. Specjalnie z myślą o weganach oraz osobach ceniących sobie wegański styl życia, marka Fridge by yDe opracowała oraz przygotowała kosmetyki wegańskie.

Naturalne i w pełni roślinne składy kosmetyków wegańskich Fridge

Kosmetyki wegańskie Fridge spośród innych produktów wyróżniają się w pełni naturalnymi składami, w których próżno szukać sztucznych dodatków. Mogą być z powodzeniem użytkowane przez wszystkie osoby hołdujące wegańskiemu stylowi życia, dla którego naturalna pielęgnacja ma kluczowe znaczenie. Wszystkie nasze kosmetyki oraz poszczególne półprodukty wchodzące w ich skład nie były testowane na zwierzętach na żadnym etapie ich przygotowywania.

Kosmetyki Fridge spośród innych wyrobów wegańskich wyróżniają unikalne receptury oraz wysoka zawartość naturalnych składników odżywczych wyłącznie pochodzenia roślinnego. Najwyższe stężenie substancji odżywczych zapewnia optymalne efekty stosowania, pozwala skórze oddychać oraz nadaje jej zdrowego i młodego wyglądu. Nasze kosmetyki przeznaczone są dla osób w każdym wieku, które poszukują skutecznej i naturalnej pielęgnacji w pełnej zgodzie z naturą.

Kosmetyki wegańskie Fridge – siła naturalnej, roślinnej pielęgnacji

Wyjątkowa forma przechowywania kosmetyków

Wszystkie nasze produkty, w tym kosmetyki wegańskie, powinny zostać zużyte w przeciągu 2,5 miesiąca od daty ich produkcji. Wynika to wprost z braku w ich składach substancji konserwujących oraz innych dodatków, które w sztuczny sposób przedłużają trwałość produktów. Kosmetyki Fridge to swoisty powrót do natury oraz hołd naturalnej oraz w pełni bezpiecznej pielęgnacji skóry.

Aby kosmetyki wegańskie Fridge zachowały wszystkie swoje unikalne właściwości oraz bogactwo cennych składników odżywczych konieczne jest ich przechowywanie w lodówce. Zamknięte w buteleczce typu airless gwarantuje wysoką higienę oraz unikalne właściwości przez cały okres ich przechowywania. Aplikacja kremów, podkładów, masek oraz ser pielęgnacyjnych wyjętych prosto z lodówki jest niezwykle przyjemna, przynosi ukojenie skórze oraz sprawia, że naturalna wegańska pielęgnacja nabiera zupełnie nowego wymiaru.