Ranking najtrwalszych lakierów do paznokci

Firmy, które szczycą się najtrwalszymi lakierami do paznokci są Yves Saint Laurent, Sally Hansen, OPI i Chanel. Lakiery te bardzo ładnie prezentują się na paznokciach, a co równie ważne nie odpryskują czasami nawet do 11 dni. W palecie barw tych marek znajdują się głównie klasyczne odcienie, jak i te najmodniejsze.

Kryteria oceny

Pierwszą kwestią jaką brano przy ocenie danego produktu była trwałość lakieru. Następnie zwracano uwagę na kolor, czy znajduje się on w panujących trendach i czy współgra z całą stylizacją. Gwarancją dobrego lakieru jest to, że wygląda identycznie na paznokciu jak i na butelce. Jeżeli taki właśnie jest to warto wydać nieco więcej za niego.

Ranking najtrwalszych lakierów do paznokci

7 najtrwalszych lakierów do paznokci

Najlepszym lakierem okazał się lakier do paznokci Toma Forda. Przez cały okres testowania nie uległ odpryśnięciu. Następne miejsca zajęły lakiery Yves Saint Laurent, Chanel i Dior. Wszystkie te lakiery są pomostem między tradycyjnym, a lakierem żelowym. Bardzo dobrze w testach wypadły także lakiery OPI, Inglot oraz Sally Hansen. To co łączy te lakiery to ich wytrzymałość, niewątpliwy połysk i proste zmywanie za pośrednictwem standardowego zmywacza do paznokci.

Number one - Tom Ford Nail Lacquer

To najtrwalszy lakier do paznokci na rynku, który utrzymuje się do 11 dni na płytce. Chociaż cena tego lakieru może nieco zatrwożyć, gdyż za jedną sztukę trzeba zapłacić 150 zł to jak przekonują specjaliści jest wart swojej ceny. Czasami lepiej wydać więcej, a dłużej cieszyć się jakością produktu.

Lakier ten nie tylko cechuje się trwałością, ale tworzy most między zwykłym lakierem, a tym luksusowym. Dzięki wyjątkowym odcieniom i błyszczącemu wykończeniu manicure prezentuje się naprawdę profesjonalnie, jakby prosto wychodząc z gabinetu kosmetycznego. Ponadto, lakier ten wspaniale kryje, posiada wygodną aplikację przy skórkach i szybkoschnącą formułę, która sprawi, że niejedna kobieta pokocha ten model i zechce go mieć w swojej kosmetyczne, choćby tylko na wyjątkowe i niezapomniane okazje.