Okulary polaryzacyjne dla narciarzy

Okulary stanowią nieodłączny element narciarskiego ubioru. Nosząc się z zamiarem zjazdów po ośnieżonym stoku należy pamiętać o tym, by w szczególności zadbać o dobrą ochronę narządu wzroku.

Amatorom zimowych szaleństw z pewnością przypadną do gustu okulary polaryzacyjne. Soczewki świetnie rozpraszają światło niwelując zbędne odblaski. Okulary z polaryzacją gwarantują żywsze kolory i bardziej przejrzyste widzenie. Użytkownicy takich modeli od razu zauważają poprawę obrazu, wyostrzone kontury oraz brak efektu zamglenia, spowodowany działaniem promieni słonecznych. Filtr UV400, który znajduje się na soczewkach zapewnia wysoką ochronę przed promieniami UV.

Dobrej jakości okulary to przede wszystkim wysoki komfort użytkowania. Proponowane u nas modele pochodzą od sprawdzonych producentów, są lekkie, wytrzymałe i odporne na każde warunki atmosferyczne. Część modeli posiada wymienne soczewki, co umożliwia ich stosowanie nie tylko podczas jazdy na nartach, lecz również w trakcie wykonywania innych aktywności sportowych. Okulary polaryzacyjne wyposażone są w gumowe noski i zauszniki, dzięki którym produkt bardzo dobrze przylega do twarzy, chroniąc oczy przed takimi zabrudzeniami, jak kurz, piach, pyłki czy czynniki atmosferyczne. W naszej ofercie dostępne są modele na każdą kieszeń, jak i te dla najbardziej wymagających entuzjastów sportów na świeżym powietrzu.

Okulary polaryzacyjne dla narciarzy